Loveland frog-man (Žabí muž z Lovelandu)Příběh o zajímavém netvoru z okolí řeky Miami (Clermont County, Loveland, Ohio) začal v květnu 1955. Tehdy jeden blíže nejmenovaný obchodník tlačil auto k okraji silnice, když v tom si všiml něčeho zvláštního. Asi tři minuty mohl pozorovat skupinku tří tvorů, kteří stáli opodál. Popsal je jako tvory s lidským tělem, ovšem s hlavou podobnou hlavě žabí. Také měli mezi prsty na rukách a nohách plovací blány. Když se zadíval pořádně, všiml si, že jeden z tvorů drží nad hlavou něco jako prut. Zde popis události končí.

Nicméně jsou známé další případy, jako tento z 3. března 1972, kdy jeden policjení důstojník (přeje si být v anonymitě) jel autem cestou do Lovelandu a najednou si všiml nějakého zvířete u příkopu. První si myslel, že jde o psa, ale najednou zvíře vyskočilo přímo před auto. Policista sešlápl brzdy, aby nedošlo ke srážce. Přední světla osvětlila něco, na co policista do smrti nezapomene. Viděl tvora podobného žábě, který ale stál na dvou nohách. Jeho oči se leskli v záři reflektorů. Po chvilce tvor přeskočil ochranný plot a zmizel v řece Ohio. Policista později doplnil popis o detaily, jako že tvor byl vysoký 3 – 4 stopy a mohl vážit asi 50 – 75 liber. Také popsal jeho kůži jakoby tvořenou sítí a celkově měl vzhled velké žáby a nebo ještěrky.

Další setkání prožil policista Mark Mathews, když projížděl stejnou cestou jako jeho kolega předním. Všiml si nějaké zdechliny na silnici a zastavil, aby zdechlinu odhodil dále do příkopu aby nedošlo k havárii. Jakmile ale vystoupil, všiml si, že domnělá zdechlina je až moc živá. Poznal netvora s lidskou postavou a žabím tělem. Policista okamžitě tasil a na tvora vystřelil. Pak viděl jen jak se belhá k zábradlí a skáče pryč. Mark Mathews později uvedl, že střílel jen z důvodu důkazů, aby potvrdil své pozorování. Po něm se našli ještě další zprávy o pozorování velkého žabího mutanta. Tento případ, jako mnoho dalších, si vyžádá lepší průzkum v budoucnu.

Podle internetových zdrojů

Patrik


Nahoru