MegalodonŽraloci Další žraloci
Neznámý objev velkého dosti nezvykle vyhlížejícího žraloka.

Představujeme Vám velice zajímavou fotografii která se nám dostala do rukou. Bohužel veškerá dokumentace k této záhadě byla ztracena a její původ je nám neznámý. Ale zřejmě byla pořízena kolem roku 1900 v oblasti jihu USA nebo mexického pobřeží. Žralok na fotografii je opravdu hodně veliký exemplář. A já Vás upozorním především na zadní část těla tohoto predátora. Určitým způsobem připomíná trup a stavbu těla vodních ještěrů. Odborníci doposud nedokázali tento druh žraloka identifikovat a odhadují jeho velikost od 35 do 40 stop, což v našich mírách je délka okolo 12 metrů. Fotografie je to opravdu efektní, ale potřeboval bych i při svém obrovském zájmu o žraloky k určení tohoto druhu více těchto fotografií s podrobnějšími detaily.

image1

Jestliže ve Vašem kryptozoologickém archivu existuje nějaká dokumentace k této fotografii prosím zašlete nám ji, určitě by mi to pomohlo k dešifrování. Třeba budeme mít štěstí a budeme schopni společně odhalit jednu z velkých hádanek kryptozoologie.

Nahoru


image2

Detail zadní části žraloka


image3

Kresba s předminulého století znázorňující nález podivného žraloka, na kresbě jsou zřetelně viditelné zadní končetiny tvora. Tento obrázek docela dost připomíná předchozí tajemnou fotografii.